• Altijd kilometervrij huren
  • Huren zonder creditcard
  • Scherpe huurtarieven

Goedkoop een 9 persoons bus huren

Een 9-personenbus huren kan eenvoudig online bij Stern. Onze vloot bestaat onder meer uit de Renault Trafic en vergelijkbare modellen. Doordat diverse dealers van tientallen merken onderdeel zijn van het Stern-netwerk, kunnen wij u verschillende modellen 9-personenbussen aanbieden en scherpe huurtarieven rekenen.

De voordelen van een 9 persoons bus huren bij Stern

  • Kilometervrij huren
  • Ruime keuze uit jonge auto's
  • Alle busjes zijn allrisk verzekerd
  • Veel opties en accessoires direct leverbaar
  • Onze alarmcentrale is 24/7 bereikbaar
  • Haal- en brengservice bij zakelijk huren
  • Landelijk netwerk van 20 vestigingen
Prijs berekenen »

Vanaf  € 73,-

Ideaal voor grote groepen

Het huren van een 9-personenbus is zeer handig als u een grote groep mensen moet vervoeren. Een 9-personenbus kan als pendelbus functioneren of gewoon handig zijn voor een eenmalig evenement. De opties bij Stern zijn net zo gevarieerd als de mogelijkheden. Wij kunnen tevens voordelig extra accessoires met de 9-personenbus leveren en voor een meerprijs kunt u extra bestuurders registreren voor de huurperiode.

Eenvoudig online reserveren

Voor vragen of een persoonlijke reservering, kunt u onze afdeling verhuur altijd telefonisch bereiken. Een 9-personenbus online huren kan ook, inclusief het selecteren van opties en extra service. Als klant van Stern profiteert u automatisch van ons ongekend grote dienstenpakket op het gebied van mobiliteit. Reserveer vandaag nog een 9-personenbus en ga zorgeloos met vrienden of familie op weg!

9-personenbus huren voor het buitenland

In afspraak met onze afdeling verhuur mag u de 9-personenbus tijdens het huren ook in het buitenland gebruiken. Deze regeling geldt voor de volgende landen: België, Denemarken, Duitsland, Finland, Frankrijk, Ierland, Italië, Kroatië, Luxemburg, Oostenrijk, Portugal, Schotland, Slovenië, Spanje (met uitzondering van Ceuta en Melilla), Verenigd Koninkrijk, Zweden, Noorwegen en Zwitserland.

Kleiner of groter vervoer nodig? kies Stern verhuur

Ons verhuur wagenpark is zeer compleet. Hebt u vervoer nodig voor vakantie, verhuizing, een weekendje weg of woon-werkverkeer? Stern heeft een huurauto voor u beschikbaar.

Uitstekend

Klanten geven SternRent een

9.1 / 10
Gebaseerd op 1324 recensies
altijd-km-vrij_small
aanhanger-reserveren_small